• Vyzdvihovanie obedov

• V prípade absencie žiaka je možné v PRVÝ deň, kedy ste nestihli ohlásiť žiaka z obeda, vyzdvihnúť jedlo v jedálni ZŠ s MŠ do 11:30 (bočný vchod do jedálne z ulice Šuňavcova).
    • Žiakom našich materských škôl a základnej školy môžete pomôcť poukázaním 2% (3%) na naše občianske združenia.
      Viac info na stránke školy. Ďakujeme :-)
    • Milí rodičia, kvôli potvrdeniu o návšteve školy Vášho dieťaťa nemusíte chodiť na sekretariát, prípadne žiadať o vybavenie triednych učiteľov. Pozrite si návod nižšie a vytlačte si potvrdenie.
    • Stravovanie

žiadame Vás, aby ste si po prihlásení na Edupage sledovali platby za stravné.
      Platbu za stravu treba uhradiť vždy mesiac vopred a to do 25. dňa.
      V prípade neuhradenia platby do uvedeného dátumu, nebude možné vydať dieťaťu stravu.
      vedúci školskej jedálne
      • Vitajte u nás!

• Zaujíma Vás, ako vyzerá interiér našej školy a chcete sa dozvedieť o škole viac? Pozrite si krátke video.

• Finančná gramotnosť u druhákov

27. 3. 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná gramotnosť u druhákov.

Finančná gramotnosť Dňa 22.3. sa triedy 2.C a 2.D zúčastnili workshopu na tému Úvod do finančnej gramotnosti, ktorý organizuje vzdelávacia inštitúcia Mladý podnikavec. Žiaci spoznávali vzťah hodnôt a potrieb s peniazmi, čím sme platili v minulosti a dnes, z čoho sú vyrobené bankovky, skúmali ochranné prvky na bankovkách, vyskúšali si vyberanie peňazí z bankomatu a nakoniec vymýšľali dizajn vlastných bankoviek.

26. 3. 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Hviezdoslavov Kubín.

Aj tento rok sa naši žiaci zapojili do recitačnej súťaže “Hviezdoslavov Kubín”. Z tried pedagógovia vybrali najlepších recitátorov, ktorí postúpili do školského kola a títo zas ďalej do okresného kola. V okresnom kole nám žiaci predviedli nielen krásu slova a čaro svojej osobnosti, ale aj ukážkové správanie. Všetci víťazi boli naozaj šikovní. Získali sme: I. kategória - próza: čestné uznanie - PŠ II. kategória - próza: čestné uznanie - JE II. kategória - poézia: 2. miesto - LS (1. miesto nebolo udelené, čiže najlepší recitátor vo svojej kategórii) III. kategória - próza: 1. miesto AG - postupuje do krajského kola :)

• Druháci v Slovenskom národnom divadle

22. 3. 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Druháci v Slovenskom národnom divadle.

Dňa 20.3. sa naša trieda 2.D zúčastnila súkromnej prehliadky, historickej budovy Slovenského národného divadla. Vedeli ste, že toto divadlo je najstaršie na Slovensku, že má 3 podlažia pod zemou a na poslednom sa nachádza baletná sála? Ani my sme to nevedeli. V rámci prehliadky sme sa premenili na hercov, operných spevákov, či dokonca prezidentov v prezidentskej lóži. Divadlo momentálne čaká rozsiahla rekonštrukcia, preto sa tam teraz žiadne predstavenie nehrá. Prehliadku sme spojili a aj s príjemnou prechádzkou po centre mesta.