• Úspechy a ocenenia našich žiakov

      • jún 2022
        • Hviezdoslavov Kubín

          Hviezdoslavov Kubín

          Žiak tretieho ročníka z 3. C L. S. - 2. miesto v krajskom kole

      • jún 2022
        • Bratislava, moje mesto

          Bratislava, moje mesto

          1. miesto Z. P, 7. A za literárne dielo

      • jún 2022
        • Maksík - celoročná matematická súťaž

          10 žiakov prvého stupňa - úspešní riešitelia 

      • 4 4. 2022
        • Pytagoriáda

          Pytagoriáda

          • Kategória P3 (3. ročník):                                                                                                         A.Š. - úspešný riešiteľ

                      S. B. - úspešný riešiteľ

                      R. B. - úspešný riešiteľ

          • Kategória P4 (4. ročník):                                                                                             

                      S. L. - úspešný riešiteľ

                      T. D. - úspešný riešiteľ

                       P. CH. - úspešný riešiteľ    

          • Kategória P5 (5. ročník):     

                       K. H. - úspešný riešiteľ  

          • Kategória P6 (6. ročník):   

                      J. Z. - úspešný riešiteľ                      

           

      • apríl 2022
        • Matematická olympiáda

          Matematická olympiáda

          úspešná riešiteľka v okresnom kole - K. H. 5. B

      • apríl 2022
        • Matematický klokan

          Matematický klokan

          • 6 žiakov prvého stupňa 100% r"Úspešní riešiteľ" 
      • Január 2021
        • Všetkovedko

          Všetkovedko

          12 žiakov prvého stupňa získalo najväčší titul Všetkovedko

      • november 2021
        • iBobor

          15 úspešných riešiteľov z 2. stupňa ZŠ

      • október 2021
        • Technická olympiáda

          2. miesto v krajskom kole M. P. ,7. B

      • október 2021
        • Geografická olympiáda

          sedem žiakov 2. stupňa úspešní riešitelia

      • október 2021
        • Scratch Cup - programovanie

          N. S - úspešný riešiteľ

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou
      • Sekretariát školy: 02/44 25 37 86
      • Sibírska 39, Bratislava 3, 831 02 83102 Bratislava Slovakia
      • IČO: 31785221
      • DIČ: 2021361199
      • Riaditeľka školy: PaedDr. Marta Kolčáková kolcakova@sibirska.sk +421 910 155 590
      • Zástupkyňa riaditeľky školy pre ZŠ: Mgr. Zuzana Zúborová zuborova@sibirska.sk
      • Zástupkyňa riaditeľky školy pre MŠ, Legerského: Mgr. Katarína Kleinová legerskeho@sibirska.sk
      • Zástupkyňa riaditeľky školy pre MŠ, Pionierska: Mgr. Anna Mračková pionierska@sibirska.sk
      • Zástupkyňa riaditeľky školy pre MŠ, Šuňavcova: Ivica Podhradská sunavcova@sibirska.sk
      • Email na správcu obsahu: ferkova@sibirska.sk
      • Email na pomoc s Edupage: stancikova@sibirska.sk
      • Email na webmastera: admin@sibirska.sk
      • Školská jedáleň: jedalen@sibirska.sk 02/44 25 10 91
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje