• Občianske združenie Slniečkovo - Pionierska

KTO SME

Nezávislé občianske združenie rodičov detí a podporovateľov materskej školy na Pionierskej ulici 12/A v Bratislave.

Sídlo: Pionierska 12/A, 831 02 Bratislava

Kontakt: ozslnieckovo@gmail.com

• NAŠE CIELE

• zhromažďovanie námetov, pripomienok a požiadaviek rodičov, týkajúcich sa výchovy, vzdelávania a výučby a pomoc vedeniu materskej školy pri ich riešení;

• finančná a organizačná pomoc pri skvalitnení a skrášľovaní priestorov a prostredia pre deti;

• podpora modernizácie materiálno-technického zabezpečenia materskej školy prostredníctvom inovácie učebných pomôcok, prístrojov, zariadení a didaktickej techniky, nákup učebných pomôcok, hračiek;

• podpora vedenia materskej školy pri organizovaní aktivít pre deti zo škôlky; najmä kultúrnych podujatí, divadielok, športových súťaží, tvorivých dielní a kurzov, výletov, exkurzií, návštev zvieratiek v MŠ  a pod.
  • AKO PODPORIŤ  DETI V NAŠEJ ŠKȎLKE

• byť členom OZ
        • tým, že sa stanete členom združenia a získate možnosť zúčastňovať sa stretnutí členov OZ a vedenia materskej školy

• finančne podporiť
        • tým, že pravidelne finančne podporíte aktivity detí v materskej škole, ktoré spoluorganizuje občianske združenie a umožníte tak aj Vášmu dieťatku zúčastňovať sa týchto aktivít a podujatí
      • členský príspevok
      • 10€ mesačne, teda 50€ / polročne na dieťa

• číslo účtu
      • SK7111000000002920906488

V  správe pre prijímateľa uveďte, prosím, meno dieťaťa a

názov triedy.

• AKO SA STAŤ ČLENOM

vyplnením formulára, ktorý nájdete:

• v MŠ na nástenke
    • alebo Vám ho radi poskytnú pani učiteľky
    • alebo vedenie OZ prostredníctvom mailu
    • alebo si ho môžete stiahnuť nižšie

• vyplnený formulár, prosím odovzdajte pani učiteľke

Formulár na stiahnutie (pdf)

Ďakujeme za Váš záujem a aktívny prístup k skvalitneniu pobytu Vášho dieťaťa v materskej škole!

• 2 % z VAŠICH DANÍ

Vážení rodičia,

už premýšľate komu podarujete 2% (3%) z Vašich daní? Mám pre Vás návrh, môžete ich podarovať Vašim deťom, prostredníctvom Občianskeho združenia Slniečkovo Pionierska, ktoré pôsobí pri MŠ Pionierska. V úzkej spolupráci s ním sa nám doteraz podarilo skvalitniť prostredie materskej školy, zariadili sme novú učebňu v ktorej sa deti ráno stretávajú, využívame ju ako učebňu v ktorej uskutočňujeme krúžky AJ aj NJ, zariadili keramickú dielňu. Zakúpili sme učebné pomôcky, koberce do tried. Navštívili nás živé zvieratá, deti videli niekoľko divadelných predstavení. Pod vianočným stromčekom si našli nové hračky. Obnovili sme zariadenie materskej školy, nové stoly v jedálni.

Za novo získané financie chceme pokračovať v úprave školského dvora, opraviť terasu na dvore (čo sme doteraz nestihli), doplniť učebné pomôcky a výtvarný materiál. Záleží od výšky získaných financií.

Ak sa rozhodnete pre OZ Slniečkovo Pionierska, tu sú údaje:

Právna forma: občianske združenie

Obchodné meno: Slniečkovo Pionierska

Sídlo: Pionierska 12/A, 83102 Bratislava

Vopred Vám patrí veľké

ĎAKUJEME!!!

V prípade otázok ohľadne poukázania 2% napíšte alebo zavolajte.

06.02.2019 (oznámené mailom)