• Prevádzka materskej školy

• od 7.00 hod. do 17.00 hod.

VŠEOBECNÉ POKYNY

Zákonný zástupca privádza dieťa spravidla do materskej školy do 8:00 hod. Iný čas príchodu  rodič oznámi do materskej školy. Budova MŠ sa uzamyká o 8,10 hod.

Zákonný zástupca si môže prevziať dieťa od pani učiteľky v čase pred odpočinkom od 12:00 hod. do 12:30 hod. a popoludní od 15:00 hod. do 17:00 hod.

Na prevzatie dieťaťa z materskej školy môže zákonný zástupca písomne splnomocniť aj inú osobu.

Odhlásiť dieťa z pobytu v materskej škole na jeden deň resp. niekoľko dní, môže zákonný zástupca telefonicky na tel. č. EP materskej školy, ktorú navštevuje,  ráno do 8.00 hod., alebo osobne deň vopred u pani učiteľky v MŠ, SMS, alebo písomne do zošita odhlasovania detí, ktorý je umiestnený v šatni deň vopred (EP Šuňavcova). Zo stravy treba dieťa odhlásiť deň vopred.

V čase letných prázdnin bude prevádzka materskej školy obmedzená. Informácie o prevádzke a možnostiach umiestnenia dieťaťa počas tohto obdobia budú zverejnené minimálne dva mesiace vopred.

V čase ostatných školských prázdnin je prevádzka zabezpečená podľa počtu detí a spravidla prerušená v čase vianočných prázdnin.

Zo strany personálu je prevádzka dvojzmenná, t.j. v triede ju zabezpečujú dve pani učiteľky.

• MŠ LEGERSKÉHO

od 7:00 hod. do 17.00 hod.

• MŠ PIONIERSKA

od 7.00 hod. do 17.00 hod.

• MŠ ŠUŇAVCOVÁ

od 7:00 hod. do 17.00 hod.