• Informácie k samotestom

dodanie AG samotestov (objednané sady pre domáce testovanie) sa bude realizovať až po
            naskladnení ďalšieho počtu balení na odbor školstva. Podľa informácie  MŠVVaŠ SR budú
            naskladnené v krátkej dobe. Termín osobného prevzatia Vám zašleme po dodaní.

Kloktacie testy budeme mať k dispozícii 2.9.2021. Testovanie sa uskutoční 3.9.2021.
            Výsledky Vám budú zaslané z laboratória na Váš email.

• Záujem rodičov o PCR kloktacie testy a domáce AG samotesty

vzhľadom na možnosť dobrovoľného testovania žiakov v domácom prostredí Vám oznamujeme, že  si môžete požiadať o AG samotesty s krátkymi tyčinkami pre žiaka určené na domáce použitie v počte 25ks/žiak alebo o kloktacie testy (PCR) a to vyplnením a zaslaním konkrétneho tlačiva -  súhlas rodiča do 25.8.2021. Tlačivo je k dispozícii cez edpage (po prihlásení na Edupage konto by Vám mala prísť správa, inak nájdete a kliknete na PRIHLASOVANIE).

Oba typy testov budú  určené na domáce samotestovanie. Testujete sa teda v domácom prostredí nie v škole. Testy budú rodičovi vydané proti podpisu pri osobnom vyzdvihnutí (aj poobede budeme vydávať rodičom).

Kloktacie testy, predpokladáme, by  sme mali vydávať rodičom 30.8. a 31.8. Testovanie sa uskutoční od 2. 9. do 5. 9. v deň určený na základe dohody s dodávateľom testov (viac info: https://www.minedu.sk/kloktacie-testy-na-skolach/

Samotestovanie sadou AG testov, predpokladáme distribúciu od 31.8.2021 (podľa dodávky). Testy obsahujú aj návod, podľa ktorého postupujete pri domácom testovaní. Možnosť antigénového testovania alebo PCR kloktacími testami môžu využiť všetci žiaci, aj očkovaní a aj tí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19.

S pozdravom

Milena Partelová, riaditeľka školy

• Letná škola 2021

• Letná škola dňa 16.8.2021 o 8:00 hod. víta prihlásených žiakov.

Príchod žiakov je od 8:00 do 8:15 hod. cez hlavný vchod školy.