• Deň tekvíc

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň tekvíc.

Ďakujeme za pekný podvečer, za Vašu účasť, za výzdobu šikovnej pani asistentke a jej pomocníkom, organizátorom a zúčastneným a za všetky vyrezané tekvičky. Blahoželáme víťazom.

• Zážitkové učenie - Zdravá krajina

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zážitkové učenie - Zdravá krajina.

Dňa 12.10 naše triedy 2.C a 2.D navštívila pani Dáška z inštitútu Daphne. V prvej časti sa spoločne s deťmi zaujímavým spôsobom rozprávala o Zdravej krajine, o tom aká bola krajina kedysi v minulosti a o tom ako vyzerá dnes. No dôležité bolo to, ako by sme ju mohli zmeniť k lepšiemu. V druhej časti sme sa presunuli na školský dvor, kde si žiaci vyrábali hotel pre hmyz z rôznych prírodných surovín. A prečo práve hmyzí hotel? No preto, že nie len včely ale aj iné rôzne druhy hmyzu, dokážu opeľovať kvety, stromy a tak zabezpečiť bohatú úrodu pre človeka. Domčeky si následne mohli zobrať domov a sledovať tak svojich budúcich návštevníkov v hmyzom hotely.