• Deň Európskej spolupráce

• Vážená pani riaditeľka, Vážený pán riaditeľ,

dovoľujeme si Vás a Vašich žiakov základných škôl pozvať na Deň Európskej spolupráce, ktorý sa uskutoční už túto sobotu 13.10.2018 od 15.00 h pri Cyklomoste Slobody v Devínskej Novej Vsi a ktorú organizuje Interact a Bratislavský samosprávny kraj.

Podujatie je určené v prvej časti pre mladšiu generáciu (muzikál, bábkové divadlo, jazda na koni, vzlety balónom, rozprávková cesta...)

• Dochádzkový systém spustený

• Vážení rodičia, milí žiaci,

od pondelka 8. októbra spúšťame dochádzkový systém pre žiakov II. - IX. ročníka. Žiaci I. ročníka prejdú na čipovací systém neskôr. Prosíme žiakov, aby si nosili čipy so sebou. Pri vstupe a odchode zo školy je potrebné sa pípnuť pri bráne školy. Systém automaticky vyšle informáciu Vám rodičom do mobilu (Edupage aplikácia).

Pevne veríme, že aj takéto opatrenia prispejú k bezpečnosti detí.

ZŠ s MŠ