• Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti dieťaťa

• ku dňu 18. 11. 2020

Milí rodičia,

v zmysle aktualizácie Vyhlásenia zákonného zástupcu o bezinfekčnosti Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu z 12.11.2020 zverejňujeme aktuálne tlačivo. Je k dispozícii aj cez edupage. Tlačivo je iné ako bolo minulý týždeň.

Prosíme Vás, aby ste ho odoslali cez Edupage pred nástupom dieťaťa do školy t.j. najskôr v utorok 17. 11. 2020 večer okolo 20.00 hod. kvôli aktuálnosti zdravotného stavu. Uvádzajte zajtrajší deň - 18. 11. 2020. Triedna učiteľka si musí zistiť, za ktoré dieťa má potvrdenie elektronicky a za ktoré dieťa musí obdržať papierovú podobu. Potvrdenie musí byť aktuálne!

Mgr. Milena Partelová, riaditeľka školy

• Daphne pomôcky na vyučovaní

• Do galérie Daphne pomôcky na vyučovaní boli pridané fotografie.

Naša škola v spolupráci s inštitútom aplikovanej ekológie Daphne spestrila vyučovanie
            žiakov pomocou 3D pomôcok vývojových cyklov vybraných druhov živočíchov (žaba, včela,
            lienka, motýľ, komár). Žiaci taktiež poznávali zmenšeniny na Slovensku žijúcich zvierat,
            pomenovávali jedincov rovnakého druhu a napodobňovali ich zvuky. Na hodine hudobnej
            výchovy sme zapojili do inštrumentalizácie piesní krkajúcu žabu a ukázali si tak,
            ako môžeme obohatiť pieseň zvukmi prírody.
          • Platby za ŠKD

• Suma za mesiac: 25 €

Variabilný symbol

pri platbách mesačne: september 0902, október 1002, november 1102, december 1202, január 0102, ...

pri jednorazovej platbe (len do konca kalendárneho roka) môže byť variabilný symbol
            prislúchajúci mesiacu, v ktorom platíte
            (napr. zaplatíte v novembri za mesiace september až december 100 € s VS 1102)

IBAN (číslo účtu): SK29 5600 0000 0084 2375 0002

• Riaditeľské voľno 16. 11. 2020

• Riaditeľka Základnej školy s materskou školou, Sibírska 39, 831 02 Bratislava, v súlade so zákonom č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, podľa § 150 odsek 5

udeľuje

riaditeľské voľno

dňa 16.11.2020 (pondelok)

žiakom Základnej školy s materskou školou, Sibírska 39 v Bratislave.

Riaditeľské voľno je udelené žiakom z prevádzkových dôvodov - celková dezinfekcia priestorov školy nanotechnológiou.

Nástup žiakov 1. stupňa je dňa 18.11. (streda). Je potrebné k nástupu žiakov zaslať aktuálne vyhlásenie o bezinfekčnosti.

V Bratislave 11.11. 2020                                                   Mgr. Milena Partelová

• Vyhlásenie o bezinfekčnosti 9. 11. 2020

• Milí rodičia,

v zmysle aktualizácie Vyhlásenia zákonného zástupcu o bezinfekčnosti

Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu z 8.11.2020

zverejňujeme aktuálne tlačivo. Je k dispozícii aj cez edupage. Tlačivo je iné ako bolo minulý týždeň 2. 11. 2020.

Prosíme Vás, aby ste ho odoslali pred nástupom dieťaťa do školy t.j. najskôr v pondelok 9. 11. 2020 večer okolo 20.00 hod. kvôli aktuálnosti zdravotného stavu. Uvádzajte zajtrajší deň - 10. 11. 2020. Triedna učiteľka si musí zistiť, za ktoré dieťa má potvrdenie elektronicky a za ktoré dieťa musí obdržať papierovú podobu. Potvrdenie musí byť aktuálne!

Mgr. Milena Partelová, riaditeľka školy

vyhlasenie_zakon._zastupcu_o_bezinfekcnosti_od_8.11.20.pdf

• Vyhlásenie o bezinfekčnosti

• Prosíme rodičov detí 1. stupňa, aby poslali ešte raz vyhlásenie o bezinfekčnosti cez Edupage, nakoľko sú vyhlásenia poslané v doobedných a asi aj v poobedných hodinách neplatné. Triedny učiteľ Vám ich ani neakceptuje, lebo ich nevidí.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie, ktoré nevznikli vinou školy.

Ďakujeme za pochopenie.

• Oznam - vstup do budovy

• Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu zverejnilo

Oznam o zákaze vstupu do budovy a o výnimkách zo zákazu vstupu do objektu.

Viac nájdete tu: https://www.minedu.sk/data/att/17779.pdf